Atbilstība MK noteikumiem

Fizioterapijas kabinets "B-FIZIO" SIA, Stirnu iela 8 Rīgā, atbilst Ministru kabineta 2009. gada 20. janvāra noteikumiem Nr. 60 "Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām".

Iestādes izvietošana un nepieciešamā vides pieejamība ir organizēta, ievērojot būvniecības jomu reglamentējošos normatīvos aktus (Noteikumi Nr. 567 "Noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 208-08 Publiskas ēkas un būves") un Noteikumos Nr. 60 noteiktās prasības.

Iestāde piedāvā iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām ar vides pieejamības nodrošināšanu.

Ieeja katrā filiālē atrodas 1. stāvā, kas veicina personu ar funkcionāliem traucējumiem patstāvīgu iekļūšanu ārstniecības iestādē. Iekštelpu durvju aiļu izmērs ļauj pārvietoties starp telpām ar invalīdu ratu palīdzību, piedāvājot pacientiem patstāvīgi pārvietoties ārstniecības iestādes ietvaros. Pieejamas tualetes telpas personām ar funkcionāliem traucējumiem. Informatīvajos teksta paziņojumos tiek izmantotas kontrastainas krāsas un liels šrifta izmērs, kas personām ar redzes traucējumiem nodrošina vizuālās informācijas pieejamību,kā arī ieeja ir apzīmēta ar spilgtām strīpām.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā laipni lūgti zvanīt Baibai Narvilai pa tālruni 29749347, vai arī rakstīt uz e-pastu bfizio@inbox.lv

MK noteikumu Nr. 60 aktuālo redakciju var apskatīt šeit.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.